Daily of Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ian Somerhalder je najseksi muškarac!

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Empty Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Fri Jul 15, 2011 12:59 pm

Chuck

Chuck
Teenage Dream
Teenage Dream

Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Ed

Dosad apsolutno neupitnu poziciju najseksi showbizzera Roberta Pattinsona među Britankama, u pitanje je doveo još jedan vampir, američki glumac Ian Somerhalder, zvijezda hvaljene serije 'Vampirski dnevnici' u kojoj igra opasno zgodnog Damona Salvatorea

Plavoooki ljepotan u anketi britanskog Cosmopolitana tko je najseksi muškarac u showbusinessu potpuno je potisnuo Roberta koji je završio na trećem mjestu ovog izbora.
Drugo mjesto zauzeo je Ed Westwick, Chuck iz serije Tračerica.
Neuništivi Johnny Depp je bio četvrti, Taylor Lautner (saga 'Sumrak') je bio peti, a šesti je bio neodoljivi Nate iz serije 'Tračerica', Chace Crawford.

Inače, prošloga ljeta, Damon Salvatore, Ianov lik iz 'Vampirskih dnevnika', u američkom izboru za 'najseksi zvijer' pobijedio je Robertovog Edwarda Cullena iz sage Sumrak.


Izvor: Gossip Girl Croatia

Ixy

Ixy
Teenage Dream
Teenage Dream

Zna se ♥

Cupcake.

Cupcake.
Teenage Dream
Teenage Dream

Naravno, najlepsi uvek pobedjuje ♥

Francheskaa♥

Francheskaa♥
Teenage Dream
Teenage Dream

Meni i nije baš najsexi O.o XD

5Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Empty Re: Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Sun Jul 17, 2011 10:18 am

Ixy

Ixy
Teenage Dream
Teenage Dream

Francheskaa♥ wrote:Meni i nije baš najsexi O.o XD
Hahaha
ko je onda tebi najsexiji muskarac?

6Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Empty Re: Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Sun Jul 17, 2011 10:29 am

Francheskaa♥

Francheskaa♥
Teenage Dream
Teenage Dream

Neznam XD
Mislim negledam TVD seriju pa ga toliko i ne opazim :S
Jer neznam kada je u HR Razz

7Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Empty Re: Ian Somerhalder je najseksi muškarac! Sun Jul 17, 2011 10:30 am

Ixy

Ixy
Teenage Dream
Teenage Dream

A oke (:

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum